phone
+38 (035) 252-66-64 (офісний телефон)
+38 (035) 252-66-64 (офісний телефон)
+38 (035) 252-70-02 (офісний телефон)
+38 (035) 243-05-92 (офісний телефон)
+38 (067) 350-39-29 (відділ збуту зварювального обладнання)
+38 (067) 350-82-22 (відділ збуту зварювального обладнання)
+38 (067) 382-91-91 (відділ збуту навантажувачів)
+38 (067) 350-81-11 (відділ сервісного обслуговування спецтехніки)
+38 (098) 184-24-48 (відділ збуту запчастин до навантажувачів)
або
Зателефонувати Вам?
Робота CALL-центру з 09:00 до 18:00, субота та неділя - вихідний день
САLL-ЦЕНТР зараз працює САLL-ЦЕНТР зараз не працює
Показати нас на карті
img
РЕГІОНАЛЬНА МЕРЕЖА
КОМПАНІЇ
“КОРСАЛ”
каталог товарів
Головна

Про компанію

ТОВ «КОРСАЛ»

Розпочавши свою діяльність в 2013 році, компанія ТОВ «КОРСАЛ» стала одним з лідерів України з постачання зварювального обладнання, комплектуючих та матеріалів світових лідерів-виробників зварювального обладнання.

Значна частина нашої продукції представлена товарами китайських, індійських та турецьких виробників. Це стало результатом великої справи наших фахівців з вивчення світового ринку зварювального устаткування і матеріалів, в ході якої неодноразово відвідувалися спеціалізовані виставки, а також заводи-виробники. Для більшості з них ми єдиними офіційними представниками в Україні.

Основні напрямки діяльності в сфері зварювального виробництва:

  • поставки обладнання для автоматизації зварювального виробництва: зварювальні роботи, зварювальні напівавтомати масштабного заводу виробника Megmeet (Китай) який входить в корпорацію США.
  • поставки зварювального дроту: алюмінієвого, обмідненого, флюсового; комплектуючих до зварювальних апаратів та аксесуарів до зварки на основі дилерських угод з фабрик заводів Китаю
  • поставки обмідненого зварювального дроту, електродів та аксесуарів до зварки під торговою маркою Geka як офіційний представник заводу виробника з Туреччини.

Контролюємо весь процес від поставки матеріалів для виробництва до контролю якості готової продукції, яка підтверджена різноманітними сертифікатами якості.

Широка географія поставок привела до необхідності відкриття регіональних представництв в Вінниці, Києві, Запоріжжі.

Протягом 10 років компанія ТОВ «Корсал» є імпортером вживаної дорожньо-будівельної та складської спецтехніки в Україні, найбільших світових виробників – Caterpillar, Komatsu, TCM, Nissan, Mitsubishi, Toyota, Daewoo, Sumitomo, Linde, Hyster

За час діяльності компанії набули величезний досвід та довготривалі стосунки з торгівельними, будівельними та логістичними компаніями, сільськогосподарськими підприємствами.

На даний момент ми є єдиними ексклюзивними представниками в Україні компанії Chenggong, (Китай) що є професійним постачальником будівельної техніки.

Спецтехніка власної торгової марки TEREN є унікальним продуктом по співвідношенню ціна – якість. Торговий ряд в Україні представлений: дорожніми катками, вилковими, фронтальними та телескопічними навантажувачами, інші машини. Фірма надає гарантію на техніку, що продається і забезпечує сервісним, гарантійним обслуговуванням, запасними частинами та витратними матеріалами.

На базі компанії створено сервісний центр по ремонту спецтехніки. Висококваліфіковані робітники здійснять діагностику та нададуть якісні послуги з ремонту вашої техніки в найкоротші терміни.

Ми налаштовані на довгострокове і перспективне співробітництво, тому завжди ретельно підходимо до справи, якою займаємося. Наші фахівці можуть знайти рішення, що підходить саме вашому бізнесу. Купівля або лізинг — ви в будь-якому випадку отримаєте комплексне рішення.

img img img img img